Parduodu, perku, nuomoju

Ekskavatorius Šalčininkų raj

Ekskavatorius Šalčininkų raj

Išnuomuojamas vikšrinis ekskavatorius Zeppelin ZR 15. Ekskavatorius tūri 3 kaušus, pasirinktinai.Transporto priemonė nuomuojama kartu su operatorium. taip pat atliekame įvairius kasimo darbus: kasame grovius, tranšejas vandentekiui,kanalizacijai, drenažui,elektros ir kt. linijoms.namu pamatams.atliekame kitus įvairius žemės kasimo darbus. Zeppelin ZR 15 randasi šalčininkų raj. Kainos derinamos individualiai. Tel. pasiteiravimui: Jolanta 867478086 Darbų vadovas Zdislav: 869812380

  Įvairūs » Knygos »

Skulptūros,fontanai ir gėlių vazonai.

Skulptūros,fontanai ir gėlių vazonai. Aplinkos dekoravimas.Sodo dizainas.Betono gaminiai,mažosios architektūros formos. ART BETONAS.LT Gaminame ir parduodame eksterjero gaminiai iš betono (baltas cementas ir marmuro mišinis): namų,lauko,sodo ir parko aplinkos dekoravimui. (Įvairios skulptūros,fontanai ir gėlių vazonai).

Aplinkos dekoravimas. Sodo dizainas. Betono gaminiai, mažosios architektūros formos.

ART BETONAS.LT quot; Gaminame ir parduodame gaminius iš betono (baltas cementas ir marmuro mišinis): namų,lauko,sodo ir parko aplinkos dekoravimui. (Įvairios skulptūros,fontanai ir gėlių vazonai).

...

....