SKUBIAI SIULOMAS LEGALUS DARBAS- ITALIJOJE

SKUBIAI SIULOMAS LEGALUS DARBAS- ITALIJOJE

SIULOMAS LEGALUS DARBAS – ITALIJOJE….
SKUBIAI SIULOMAS LEGALUS DARBAS panelems – moterims naktiniame klubo „KRISTAL“ Centrineje Italijoje netoli Teramos pravaziuojanciame miestelyje CASTELNUOVO VOMANO. Klubas dirba jau 17 metu. Darbas tiktai (konsumacija). KONSUMACIJA – tai bendravimas, pasikalbejimas, palaikimas klientams kompanija (JOKIO INTIMUMO IR PRIVATU). Panele gali buti ir sokeja. Jeigu esi faina mergina ir pasytikinti savimi tai sis pasiulimas kaip tik tau. PABANDYK IR TIKRAI NEPASIGAILESI!
REIKALAVIMAIi: Isvaizdi mergina – moteris, vidinis zavumas, komunikabilumas, saziningumas, moketi nors anglu kalba, nuo 20 iki 40 metu.
Daromi darbo dokumentai, panelės apiforminamos dirbti legaliai (kiekviena menesi mokame mokescius).
Paneles apgyvendiname graziame kurorte „SILVI MARINA“, 10 km nuo „PESKAROS“, (uz gyvenamaja vieta apmoka musu klubas).
DARBO LAIKAS: nuo 22.30 iki 04.- 05. valandos.
DEL SMULKESNES INFORMACIJOS KREIPKITES:
el.pastu ramune.siozinyte@gmail.com
GERBIAMOS PANELĖS IR MOTERYS! Jaunos ir grazios! Kvieciame jus padirbeti į musu diskotekinio stiliaus kluba „KRISTAL“. Isbandykite save siame darbe ir isitykinsite, kad istiesu saugus ir svarus darbas ir kad imanoma gerai uzsidirbti.
Klubas yra labai didelis – 650kv.m.
Atlyginimas nuo 1560 euru – 2600 euru per menesi. Pinigai ismokami kiekviena ryta po darbo.
GERBIAMOS PANLES! Bukite atsargios su tais klubais kur reikalauja pasirasyti kontrakta, nes visi tokie klubai dirba nelegaliai ir uzsiimineja prostitucija. Italijoje jokie kontraktai ir sutartys neegzistuoja.
ITALIJOJE PANELIU NIEKAS NEPARDAVINEJA…
ATSARGIAI SU MENEDZERIAIS, NES JIE SUINTERESUOTI TIK NUSIUSTI PANELES IR PASIIMTI SAVO PROCENTUS….KOKI SAUGUMA JIE GALI GARANTUOTI, JEIGU JIE NEDIRBA KARTU.
MES PATYS ESAME SAVININKAI, REKLAMUOJAME SAVO KLUBA IR DIRBAME KARTU SU PANELEMIS.
IS ORO UOSTO MES PATYS PASIIMAME PANELES.
TAI YRA GARANTUOJAMAS VISAPUSISKAS SAUGUMAS.
GALIME DAUGIAU ATSIUSTI KLUBO NUOTRAUKU..
GERBIAMI SKAITYTOJAI!
NEKREIPKITE DEMESIO I KOMENTARUS, NES ZMONES RASINEJA NETUREDAMI KA VEIKTI, TERSE VISAS REKLAMAS.
Paneles ar moterys, susidomejusios siuo skelbimu rasykite ir atsiuskite savo keleta nuotraukeliu (siu metu, visu ugiu, koks ugis, kiek metu, kad gerai matytusi veidas).
LAUKIAME JUSU!
Su pagarba Ramune.Siozinyte klubo savininko zmona…

Panašūs skelbimai:
 
Mocco Ultra Back Case 0.3 mm Silicone Case for Sony Xperia XZ1 Transparent
 
White Diamonds Liquid Plastic Case With Swarovski Crystals for Samsung G920 Galaxy S6 Transparent – Pink
 
Dux Ducis Light Case Premium High Quality and Protect Silicone Case For Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus Transparent – Blue
 
Adriatica A1246.5216Q
 
Samsung EB425161LU Original Battery Trend S7560 / Ace 2 1500 mAh (OEM)
2606.58 €
Susisiekti 00393406908206
Adresas: Užsienio miestai,
ID: 132954   2013 03 14
El. parduotuvių kūrimas – puslapio-kurimas.lt

El. parduotuvių kūrimas – puslapio-kurimas.lt

El. parduotuvių kūrimas, Internetinių svetainių kūrimas, Puslapio optimizavimas Google (SEO), Adwords reklamos kompanijos, Nemokamas internetinio puslapio auditas. http: www.puslapio-kurimas.lt Panašūs skelbimai:   Mocco Ultra Back Case 0.3 mm Silicone Case for Sony Xperia XZ1 Transparent   White Diamonds Liquid Plastic Case With Swarovski Crystals for Samsung G920 Galaxy S6 Transparent – Pink   Dux Ducis […]

  Darbas »
Svetainių kūrimas, reklama, maketavimas

Svetainių kūrimas, reklama, maketavimas

Kuriu kokybiškas, šiuolaikiškas interneto svetaines. – Patrauklus svetainės dizainas – Svetainės talpinimas ir duomenų sukėlimas į serverį. – Nuotraukų galerijos – Integravimas populiariausio portalo Facebook į svetainę – Interaktyvus žemėlapis (Google maps) – Išsami statistika apie lankytojus (GoogleAnalytics) – Bazinė SEO optimizacija (Greičiau randama paieškos sistemose kaip Google) – Konsultavimas IT klausimais. Taip pat atliekame […]

  Darbas »
Efektyvi google adwords reklama jūsų verslui

Efektyvi google adwords reklama jūsų verslui

Pasiekite 98 Lietuvos interneto vartotojų Google – populiariausia paieškos sistema Lietuvoje ir pasaulyje. 9 iš 10 mūsų šalies gyventojų informacijos apie prekes ir paslaugas ieško būtent per Google paieškos sistemą. Vartotojai, kurie patys ieško informacijos apie tam tikras prekes ar paslaugas, yra žymiai labiau linkę pirkti. Gaukite maksimalią naudą iš Google reklamos bendradarbiaudami su mumis: […]

  Darbas »
Profesionalūs vertimai įvairiomis kalbomis

Profesionalūs vertimai įvairiomis kalbomis

Nebrangiai ir kokybiškai nuotoliniu būdu verčiame paprastus ir specializuotus tekstus. CV, motyvacinius laiškus, santraukas, internetines svetaines, baigiamuosius mokslinius darbus, straipsnius dokumentus ir kt. Norimą išversti tekstą galite atsiųsti el.paštu: info.skelbimu gmail.com Verčiam: Anglų, Rusų, Danų, Estų, Ispanų, Italų, Latvių, Lenkų, Norvegų, Prancūzų, Švedų, Turkų, Vokiečių ir kitas kalbas. Kainos nuo 4,5 eur (priklausomai nuo teksto […]

  Darbas »